Program rekrutacyjny Sinocare Chief Experience Officer

Sinocare zawsze starało się dostarczać produkty do szybkiego diagnozowania osób cierpiących na choroby przewlekłe. Dołącz do programu Sinocare Chief Experience Officer, aby poznać produkty Sinocare!

*Ta rekrutacja ma charakter długoterminowy i nie ma żadnych ograniczeń geograficznych. Każdy mógł się zgłosić. Co miesiąc spośród 20 zgłoszeń wybierzemy 1 dyrektora ds. doświadczenia!
Dostępne produkty: Glukometr i monitor ciśnienia krwi Sinocare
Jak aplikować: Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole (upewnij się, że zapoznałeś się z obowiązkami przed złożeniem wniosku):
Zadania dyrektora ds. doświadczeń Sinocare:
  1. Co miesiąc udostępniaj 3 posty na swoich platformach mediów społecznościowych
  2. Udostępnij produkty Sinocare 3 grupom FB.
  3. Napisz artykuł podsumowujący swoje doświadczenia z użytkowania (nie mniej niż 300 słów) i zostaw recenzję produktu na oficjalnej stronie Sinocare
 *Zapraszamy do dołączenia do naszego Grupa użytkowników Sinocare:
Miesięczni specjaliści ds. doświadczenia Sinocare będą ogłaszani na oficjalnej stronie głównej FB Sinocare i w grupie użytkowników FB.